Новини22 січня, 13:56

Влада, віддавши наказ стріляти бойовими набоями по своїх громадянах, перейшла межу законності і підлягає міжнародному трибуналу.
Про це на брифінгу заявив координатор Штабу національного спротиву Олександр Турчинов.21 січня, 14:51

Заява голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрія Кожем'якіна.


21 січня, 14:30

Майдан звертається до киян та усіх небайдужих допомогти активістам теплими речами та іншими необхідними засобами у зв’язку з наближенням сильних морозів.


21 січня, 13:02

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що переговорів представників об'єднання "Майдан" з секретарем РНБО Андрієм Клюєвим, радником президента Андрієм Портновим та міністром юстиції Оленою Лукаш не було.


20 січня, 18:51

Переговори щодо розв’язання політичної кризи мають проводитися у складі лідерів трьох опозиційних фракцій та президента України.


20 січня, 14:50

Комендант Майдану, народний депутат від фракції «Батьківщина» Андрій Парубій закликав усіх небайдужих приїжджати на Майдан та записуватися до загонів самооборони.


19 січня, 15:06

Народне Віче звернулося до міліціонерів та військових із закликом не виконувати злочинні накази. Звернення зачитав зі сцени Майдану екс-командувач ВМС України адмірал Ігор Тенюх.


ПРИЄДНАТИСЯ

Відео


Фото


Новини