Новини

06 січня, 14:02

У святковому меню з 12 страв, яке готується сьогодні для зустрічі Святвечора на Майдані, окрім трьох видів куті, також будуть пиріжки, калачі, вінегрет і навіть борщ та грибна юшка. Про це сьогодні на брифінгу у Штабу нацспротиву розповіли коменданти Будинку профспілок Степан Кубів та Сергій Аверченко.05 січня, 15:50

Один із пунктів плану дій ВО «Майдан» є «підготовка до великих антикорупційних розслідувань по відношенні до уряду Азарова, адміністрації президента і всієї української влади», заявив голова Політради ВО «Батьківщина» та фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк зі сцени Майдану в неділю, 5 січня. 
04 січня, 19:53

Рада Всеукраїнського об’єднання «Майдан» затвердила склад ініціативних груп зі створення  ВО «Майдан» у восьми областях.


04 січня, 14:39

Майдан запрошує киян та гостей столиці зустріти Різдвяні свята разом. Запрошення сьогодні на брифінгу у Штабі національного спротиву  озвучили коменданти Будинку профспілок Степан Кубів, Микола Блавацький та Сергій Аверченко.


03 січня, 14:16

Опозиція вимагає від влади негайно зняти з центральних вулиць Києва міліцейські барикади.


02 січня, 14:00

Про це на брифінгу в прес-центрі Штабу національного спротиву повідомили коменданти Будинку профспілок, народні депутати Степан Кубів ("Батьківщина"), Михайло Блавацький ("Свобода") та Сергій Аверченко ("УДАР").


02 січня, 13:44

Невідомі провокатори намагалися підпалити технічне приміщення на 9-му поверсі Будинку профспілок увечері 1 січня.


ПРИЄДНАТИСЯ

Відео


Фото


Новини